Котедж складається з 2-х поверхів, на кожному з них є 2-х кімнатний номер з власною кухнею і великою верандою.

На 1-му поверсі знаходиться 2-х кімнатний номер люкс з розміщенням до 7 осіб.

У номері є: в одній кімнаті 2-х спальне ліжко (постільна білизна та рушники для обличчя), ТВ, у другій кімнаті -3-х міснє двоярусне ліжко (постільна білизна та рушники для обличчя), шафа для речей, прикроватні тумби, кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, унітаз, біде), власна кухня з газовою плитою,яка укомплектована кухонними меблями і технікою, набором посуду від чашки до сковорідки, також в номері є велика веранда площею 18 кв.м. в якій є: диван, стіл і ТВ.

На 2-му поверсі знаходиться 2-х кімнатний номер люкс з розміщенням до 6 осіб.

У номері є: в одній кімнаті: 2-х спальне ліжко і ліжко КУБИК (постільна білизна та рушники для обличчя), ТВ, у другій кімнаті: Два односпальні ліжка і ліжко КУБИК (постільна білизна та рушники для обличчя), шафа для речей, прикроватні тумби,кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, унітаз), особиста кухня з газовою плитою, яка укомплектована кухонними меблями і технікою, набором посуду від чашки до сковорідки, також в номері є велика лоджія площею 18 кв.м. в якій є: Дві лавки, стіл і ТВ.

5-ти місний номер люкс в котеджі поруч.

В котеджі поруч на 2-му поверсі розташований великий однокімнатний 5-ти місний номер люкс площею 36 кв.м., в якому є: 5 односпальних ліжок (постільна білизна та рушники для обличчя), 2 м’яких крісла, ТВ, кондиціонер, шафа для одягу, санвузол (душ, умивальник, унітаз), особиста кухня знаходиться на 1-му поверсі площею 12 кв.м, яка укомплектована кухонними меблями (холодильник, морозильна камера, газова плита, великий обідній стіл).